Trespa

Desky odolné proti vlhkosti, poškrábání a otěru. To je právě Trespa.

TRESPA
je velkoformátová hladká deska na bázi tepelně vytvrzovaných pryskyřic, rovnoměrně zesílená dřevitými vlákny, slisovanými pod velkým tlakem a za vysoké teploty.

TRESPA Exterior

Deska Trespa Meteon je určená pro vnější použití, zejména jako obklad fasády.
TRESPA je velkoformátová deska na bázi tepelně vytvrzených pryskyřic homogenně zesílená dřevitými vlákny a slisovaná za vysokého tlaku a vysoké teploty.
Desky Trespa Meteon jsou výjimečně odolné proti působení atmosférických podmínek. Sluneční záření, kyselé deště a vlhkost neporušují povrch ani jádro desek. V případě silných znečištění způsobených vnějšími činiteli nebo graffiti, lze desky snadno očistit pomocí organických prostředků bez nebezpečí vlivu na stálost barev.

Díky těmto vlastnostem jsou desky Trespa Meteon dokonalým materiálem pro úpravu fasád. Používany jsou také pro úpravu střešních atik, přístřešků, soklů a balkónů.
Desky Trespa Meteon jsou dostupné ve více než 50 základních barvách. Kolekce barev byly zpracovány společně s architekty a odborníky v oboru barev, což plně odpovídá estetickým požadavkům současné doby.

Pro náročnější architektonické projekty koncern Trespa připravil kolekci INSPIRATIONS.
Tato kolekce zahrnuje 6 skupin:

Metallics
Trespa Meteon Metallics jsou vysokojakostní fasádní desky s barevným povrchem, měnícím svou intenzitu vlivem osvětlení. Jako standardní jsou vyráběny 3 metalické a 4 minerální barvy.

Naturals
Trespa Meteon Naturals jsou dekorační desky s výjimečným vzorem. Jejich atraktivní povrch vyzařuje přírodní teplo, které umocňuje hra barev, během dne měnící se sluneční světlo zesiluje jemné stíny a zvyšuje jejich účinek. Standardně jsou vyráběny 4 barevné odstíny.

Gloss
Trespa Meteon Gloss jsou fasádní desky se speciálním povrchem, působícím dojmem reflexních efektů. Vyrábí se 14 základních a 7 metalických barevných odstínů.

Rock
Trespa Meteon Rock jsou vysokojakostní fasádní desky s přírodním povrchem, působícím dojmem kamenné struktury. Vyrábí se v 18 základních a v 7 metalických barevných odstínech.

Natural Prints
Trespa Natural Prints jsou fasádní desky s povrchem imitujícím barvu a strukturu dřeva. Díky tomu desky vyjadřují pro dřevo příznačnou harmonii a teplo. Vyrábí se 4 barvy.

Rozměry

Barvy:
-light neutrals
-mid tones
-accent colours
-dark neutrals
Desky barvené – jednostranně nebo oboustranně

Druh povrchu:
Standart/černé jádro – nesnadno hořlavé dle ČSN

Rozměry desek v mm:
6350x1860
3650x1860
3050x1530
2550x1860
3050x1280( dle poptávky)

Tloušťka desek: 6,8,10,13mm

Desky s jinými rozměry, tloušťkami a barvami jsou dostupné po dohodě na individuální objednávku.

Oboustranně barevné, jedna strana vždy bílá (A 03.0.0).

Kvalita

Trespa International BV
Trespa jsou vysoce kvalitní deskové materiály pro obklady fasád a povrchů interiéru. Trespa disponuje dostatečným zázemím pro výrobu produktů odpovídajících požadavkům jednotlivých oblastí trhu. Všechny aktivity Trespy se vyznačují péčí o stále lepší ochranu životního prostředí.

Tři dokonalé řady výrobky
Desky Trespa Meteon se vyrábějí dle moderní patentované technologie, která zaručuje m.j. výjimečnou odolnost proti povětrnostním vlivům a stálobarevnost. Trespa Athlon se zvláštní odolností proti vlhkosti a poškrábání je dokonalým výrobkem pro úpravu interiérů.
Naproti tomu desky TopLabPLUS, díky výjimečné odolnosti proti působení chemických látek, jsou používany pro výrobu laboratorních stolů.

Normal ISO 9001
Trespa zaručuje jakost svých výrobků a služeb, které k nim patří. Našim parterům poskytujeme širokou technickou pomoc a příslušné informační materiály. V souvislosti s certifikací výrobních závodů dle normy ISO 9001 máme prokazatelně zavedený jakostní systém.

To je právě Trespa

Informace týkající se výrobků
Toto zpracování obsahuje údaje týkající se výrobků a jejich možného použití v souladu s běžným stavem. Jeho účelem není však prezentace určených vlastností výrobků nebo vhodnosti jejich použití v případě konkrétních řešení.

www.trespa.com

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.