ATENA Formal

Vnější opláštění Formal se skládá z jednotného systému panelů a nosné konstrukce, která umožňuje získat rozmanité tvary a geometrii.
Panely jsou z barveného hliníku o tloušťce od 15/10 do 30/10 a různých rozměrů dle objednávky.
Lze vyrobit též panely pravoúhlé, obloukové nebo speciální spojovací panely, které umožňují uskutečnit kvalitní úpravu s ohledem na přítomnost okna či jiného otvoru.
Nosník z hliníku o tloušťce 20/10 je opatřený pozinkovanými šrouby pro upevnění a gumovým těsněním pro utěsnění panelů.

Výhody opláštění Formal:

• Systém se skládá z panelů na míru, rovných či obloukových, tvárnost a různorodost formátu umožňuje opláštit jakýkoli typ budov
• Panely Formal jsou snadno a rychle montovatelné díky systému ukotvení bajonet.
• Jejich odolnost vůči atmosferickým vlivům a nepotřebnost údržby je činí obzvlášť vhodnými i pro opláštění špatně přístupných zón.
• Gumové těsnění mezi panelem a nosnou konstrukcí má funkci absorbovat vibrace přicházející z vnějšku a uděluje opláštění charakteristiku dobré akustické absorbce.
• Umístění panelů na konstrukci vzdálenou od stěny umožňuje vytvoření ventilačních stěn, které přispívají k optimálnímu klimatickému komfortu uvnitř budov.

Charakteristika

Formal ATENA inovativní systém pro měření vnější vrstvy hliníku, oceli a kompozitních materiálů, speciálně navržen tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na konstrukci, aniž by byla zanedbána potřeba pro rychlost a jednoduchost montáže sanitárních dodavatelů.

Adaptabilní pro jakýkoliv systém, Atena Formal je tvořen panely z oceli, hliníku a kompozitních materiálů, různě tvarovaných především v základních rozměrech,nebo dle požadavků architekta či investora a instalované na speciální systém tzv. bajonet ( velmi jednoduchý a vysoce účinný systém zakotvení kazet).

Studie o formě desek a konstrukcí, kvality materiálů a estetické úpravy. Formal Atena je systém, který kombinuje estetické a funkční vlastnosti, zajišťuje správné rozšíření prvků a dostatečné větrání.

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.