Velkoformátové panely

Nabízíme Vám mnohaletou zkušenost se zpracováním a montáží různých druhů velkoformátových panelů na stavbách po celé České republice i v zahraničí.
Velkoformátové panely - Provětrávané, větrané fasády z různých druhů finálních obkladů (např. Alucobond – Bond, Formal, Cembonit, Max exterior, Trespa, Keramika, Dřevo, Kov, aj.). Tyto velkoformátové panely je možno použít dle žádosti investora, architekta nebo projektanta i do interiérů. Zavěšení obkladů se provádí jako viditelné nebo neviditelné kotvení.

Tyto velkoformátové panely a styl současných architektonických požadavků, jsou koncipována tak, aby uspokojili estetické požadavky, kvalitu,... Atena kombinuje širokou škálu řešení, speciální kovové prvky pro realizaci komplexních stavebních projektů s vysokou úrovní kvality materiálu a velký design.

K vůli velmi široké škále materiálů velkoformátových panelů (např. Alucobond, Formal, Trespa, Max Exterior, kovové lamely, Cembonit, Cetris, Keramika, kazety, ...) nemáme tyto materiály skladem, ale není problém na objedání.

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.