Barvy

Kazety jsou vždy k dispozici v těchto barevných odstínech:

Barevné provedení v odstínech RAL polomat nebo lesk.
V případě zájmu o jiné barevné odstíny, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení, které ověří dostupnost suroviny na skladě nebo - v závislosti na požadovaném množství - danou surovinu zajistí.
Uvedené barvy jsou pouze indikativní. Mohou se tedy od skutečné barvy mírně lišit.

Nátěr:

Proces nanášení nátěru se liší podle typu materiálu zvoleného pro realizaci stropního podhledu. K dispozici jsou řešení barvená jak předem, tak po instalaci.

Hliníkové kazety:

Lamela je vyrobena z hliníku barveného předem za použití procesu tzv. coil coating, který zajišťuje perfektní provedení všech fází: odmaštění - fluor-titanování - nátěr nejdříve základní barvou a následně pak polyesterovou či polyamidovou barvou, tloušťka vrstvy 10 - 30 mikronů.

Ocelové kazety:

Ocelová lamela předbarvená bíle předpokládá následující sled fází nanášení nátěru: alkalické odmaštění s okartáčováním pozinkovaného podkladu - fosfátování - chromátování - aplikace kapalné základové barvy válečkem, tloušťka vrstvy 5 mikronů - polymerizace - závěrečná aplikace polyesterové barvy, tloušťka vrstvy 20 mikronů.
Lamela z pozinkované oceli je opatřena práškovou teplem tvrditelnou barvou na bázi sycených karboxylátových polyesterových pryskyřic, které byly vybrány pro svou vysokou odolnost vůč i atmosférickým vlivům a pigmenty vysoce stabilní vůč i světlu a barvě. Prášek se nanáší přímo za pomoci elektrostatického procesu ve vrstvě o tloušťce 60 mikronů. V závislosti na lesku obsaženém v prášku je možné dosáhnout tří různých lesků barvy: lesklá, pololesklá a matná.
Vzhledem k vlastnostem používaných barev je možné stropy z lamel považovat za aseptické a antibakteriální.

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.