Lamely

Lamelové stropní podhledy v současné době patří mezi nejčastější a nejvíce ceněná řešení, a to pro svoji mnohostrannost, estetický aspekt a praktické osazování, které k tomuto řešení neodmyslitelně patří. Lamely společnosti ATENA, ideální nejen pro obkládání vnitřních stropů, ale zároveň velmi účelné ke krytí vnějších povrchů, jsou k dispozici v mnoha modelech dále doplňovaných v závislosti na šířce, typu průřezu, materiálu a estetických úpravách. Široká nabídka tak může uspokojit i ty nejnáročnější a zároveň tolik různorodé požadavky trhu.

Díky značným technologickým a projektovým investicím představují lamely, které původně vznikly k řešení a uspokojování požadavků v lodním průmyslu, efektivní a originální alternativy v běžném stavebním průmyslu. Zároveň se jedná o praktická samonosná řešení umožňující kombinace s doplňkovými osvětlovacími tělesy.

Ohnivzdornost

"Reakcí na oheň" se označuje stupeň hořlavosti materiálu vystaveného působení ohně.
Všechny kovové podhledy (hliníkový a ocelový) odpovídají třídě "A" (nehořlavý) ve smyslu ČSN 73 0862 s nulovým indexem šíření ohně po povrchu ve smyslu ČSN 73 0863.

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.