Izolační vlasnosti

VLHKOST:

Díky složení hliníku a oceli zachovávají podhledy Metal Modular rozměrovou stabilitu i ve vlhkém prostředí. Škála výrobků Metal Modular představuje ideální řešení pro prostředí vystavená vysoké míře vlhkosti spojené s rychle prováděnými stavbami, s budovami vystavenými častému střídání tepla a chladu, s prostorami s vysokou osob atd.
V případě, že má být podhled montován do venkovního prostředí, doporučujeme, abyste se nejdříve poradili s naším technickým oddělením.

 

Hygiena

HYGIENA STERILNÍ PROSTŘEDÍ:

Podhledy Metal Modular představují ideální řešení pro prostředí, která vyžadují hygienické a sterilní vlastnosti jako jsou např. operační sály, farmaceutické ústavy, laboratoře atd.

ELEKTRONIKA A INFORMATIKA:

Podhledy Metal Modular s hladkým povrchem jsou vhodné tam, kde je zapotřebí chránit technické přístroje před prachem a špínou.

POTRAVINÁŘSKÝ PRŮMYSL:

Díky svým protiplísňovým a antibakteriálním vlastnostem a díky snadné omyvatelnosti jsou podhledy Metal Modular vhodným řešením pro prostředí charakteristická vysokými požadavky na hygienu jako jsou kuchyně, potravinářský průmysl, speciální obchody masného průmyslu, rybárny atd.

OHNIVZDORNOST:

"Reakcí na oheň" se označuje stupeň hořlavosti materiálu vystaveného působení ohně. V návaznosti na tuto reakci byly materiálům přiřazeny třídy od 0 (např.: mramor, železo) do 5 (např.:dřevo atd.) dle zvyšující se hořlavosti. Všechny kovové podhledy (hliníkový a ocelový) odpovídají třídě "0" (nehořlavý) v souladu s D.M. z 14. 1. 1985.

ILUSTRAČNÍ OBRÁZKY:

Vlhkost
Vlhkost
Sterilní prostředí
Sterilní prostředí
Ohnivzdornost
Ohnivzdornost

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.