Barvy

Kazety jsou vždy k dispozici v těchto barevných odstínech:

Barevné provedení v odstínech RAL polomat nebo lesk.
V případě zájmu o jiné barevné odstíny, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení, které ověří dostupnost suroviny na skladě nebo - v závislosti na požadovaném množství - danou surovinu zajistí.

Nátěr:

Proces nanášení barvy se liší podle materiálu zvoleného k výrobě podhledu, lze volit mezi předbarveným nebo následně barveným podhledem.

Hliníkové kazety:

Hliníková kazeta je předem opatřena barvou během následujících fází: odmaštění, dvouvrstvý nános základové barvy a polyesterového prášku tloušťky 10-30 mikron.

Ocelové kazety:

Ocelová kazeta předem opatřená bílou, stříbrnou nebo černou barvou prochází následujícími fázemi: zásadité odmaštění s očištěním pozinkovaného podkladu - pochromování - nános tekuté základové barvy tloušťky 5 mikron válečkem - polymerizace - nános vrchní barvy v polyesterovém prášku tloušťky 20 mikron.

Na pozinkovanou ocelovou kazetu se nanáší barva v teplem tavitelném prášku na bázi polyesterových pryskyřic, které se používají kvůli vysoké odolnosti vůči atmosférickým vlivům a barvivům charakteristickým vysokou barevnou a tepelnou stabilitou. Prášek se nanáší elektrostatickým procesem a má tloušťku 60 mikron. Vzhledem k lesku prášku je možné docílit tří odlišných provedení: lesklé, pololesklé a matné.

Vzhledem k vlastnostem používaných barev lze považovat podhledy Metal Modular za aseptické a odolné vůči choroboplodným zárodkům.

 

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.