Kazety

Podhledy Metal Modular jsou nabízeny v široké škále různých rozměrů, děrování, barev a obvodových řešení a mohou tak uspokojit nejen ekonomické požadavky, nýbrž i požadavky na specifická estetická řešení. Celá škála umožňuje účelně a pružně řešit technické a funkční problémy, nabízí úplnou přístupnost do meziprostoru, snadnou montáž, široké uplatnění, ohnivzdornost a odolnost vůči vlhkosti, zvukotěsnost, naprostou pružnost při začleňování užitkových prvků, svítidel a pohyblivých příček. Společnost Atena nabízí projektantům tvůrčí svobodu a možnost spojit při realizaci představivost a technologii. Podhledy Metal Modular jsou vyráběny z oceli (předbarvené nebo opatřené práškovým nátěrem) nebo hliníku, jsou čtvercové, obdélníkové, tvarované, s hladkým nebo děrovaným povrchem.

Služby

V úzkém kontaktu s výrobní sekcí pracují též oddělení projekce, technické asistence a oddělení prodeje – je pro ně charakteristická vysoká profesionalita a kvalifikující zkušenost, které zajišťují maximální uspokojení zákazníka. Kvalita je jedním z cílů společnosti Atena a z toho důvodu provázejí celý výrobní cyklus četné kontroly kvality tak, aby bylo dosaženo vysoké úrovně přesnosti a stability výrobků v souladu s platnými předpisy norem UNI, DIN a EN 13964 pro podhledy s označením CE.

Atena dotváří nabídku výrobků tím, že vyvinula též svítidla ochranné známky IMQ a pro minerální podhledy bylo navíc navrženo svítidlo AT/FIRE, aby bylo při oficielních zkouškách ohnivzdornosti dosaženo výsledku REI 180.

Kazetové podhledy nemáme skladem, pouze na objednávku! Velmi široká škála produktů.

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.