Sádrokartony a minerální podhledy

Dodáváme a namontujeme sádrokartonové konstrukce a minerální podhledy od mnoha nabízených výrobců (Knauf, Rigips, AMF, Ecopfon, Rockfon...)

Nabízíme dodávku a montáž sádrokartonů. Sádrokarton je materiál pro tzv. suchou vnitřní výstavbu, kde poskytuje rychlé, lehké a ekonomické řešení ze sádrokartonových desek s širokou oblastí použití. Příčky pro rozdělení interiérů, podhledy, obklady a podkroví průmyslových i obytných staveb (jak novostavby, tak rekonstrukce). Montáž tedy probíhá za sucha a relativně rychle. V prostoru mezi sádrokartonovými deskami lze vést potřebné instalace. Desky mají naprosto rovný (hladký) povrch a lze na nich mít jakoukoliv povrchovou úpravu vhodnou pro interiér, jsou vhodné i pro tepelné a zvukové izolace. Jejich výhodami nejsou jen ekonomičnost, rychlost suché montáže a izolační schopnosti, ale také snadná rekonstrukce při změnách v interiéru.

Sádrokartony - PODHLEDY

Montáže sádrokartonů využíváme pro snížení světlé výšky místností, zakrytí nerovného stropu (např. trámového) a zlepšení zvukově izolačních vlastností, nebo jsou-li vedeny rozvody instalačních vedení pod stávající stopní konstrukcí. Sádrokartonové podhledy lze využít ke zvýšení požární odolnosti stropní konstrukce.

Sádrokartony - PŘÍČKY

Sádrokartonové příčky jsou nenosné interiérové konstrukce různé tloušťky určené k rozdělení interiéru na jednotlivé místnosti. Montáže sádrokartonových příček ve správném provedení zajišťují veškeré akustické, statické, požární i jiné požadavky.

Sádrokartony – odkládací police (knihovny)

Montáž sádrokartonových konstrukcí slouží i k estetickému vylepšení interiéru.

Aquapanel

Použití do prostoru v exteriéru (venkovní použití) nebo v interiéru (vnitřní použití):

  • v exteriéru ,kde není možnost použití sádrokartonu z důvodu vlhka. např. kryté stání, římsy a různé jiné otevřené prostory
  • v interiéru, kde nelze použít normální sádrokarton např. bazény, sprchy a jiná místa s velkou (nadměrnou) vlhkostí

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.