Firma Atena spol. s r.o. Otrokovice

Atena spol. s r.o. Otrokovice byla založena v České republice roku 1994 jako první obchodní zástupce italské firmy Atena S.p.A. (Gruaro), sídlící v severní části Itálie mezi Udine a Benátkami, a je zaměřená především na dodávku a montáž "Al" a "Fe" podhledů a obkladů budov. Ostatní materiály pro realizaci provětrávaných fasád (Bond, Keramika, Dřevo, Cembonit, Max desky, Trespa,…) si zajišťujeme přímo od výrobců, případně prostřednictvím obchodního zastoupení v ČR.

Naše společnost dokáže uspokojit širokou škálu obchodních partnerů ve všech směrech, jak v dodávce, tak i v montáži:

  • RŮZNÝCH DRUHŮ PROVĚTRÁVANÝCH FASÁD – systém FORMAL ("Al" a "Fe" kazety); Sendvičový materiál na bázi BONDU (Alucobond;, Debond; Stacbond;…); DŘEVO (Thermowood; Exotické dřeviny – Jatobá, Cumarú;…); KERAMIKA (Agrobuchtal; Wienerberger; Tempio;…); CEMBONIT; SILBONIT; MAX DESKY - EXTERIER; TRESPA; PARKLEX; VLNITÝ a TRAPÉZOVÝ PLECH; ostatní materiály dle požadavků architektů
  • HLINÍKOVÝCH, OCELOVÝCH – KOVOVÝCH PODHLEDŮ a OBKLADŮ (kazetových, lamelových, mřížkových)
  • ŠIROKOU ŠKÁLU SLUNOLAMŮ - "Al" a "Fe" ( lamelových ohýbaných; lamelových protlačovaných tvarů – C, Z, slzičky)

Nedílnou součástí naší společnosti jsou dodávky a montáže kompletních systémů SÁDROKARTONOVÝCH konstrukcí a MINERÁLNÍCH podhledů od všech nabízených výrobců pro ČR (např. "SDK" - Knauf, Rigips a "minerál" - Thermatex, Anstrong, Rockfon, Ecophon,…)

Techničtí pracovníci Ateny spol. s r.o. s vysoce odbornou znalostí vyhodnotí jak cenovou nabídku, tak technické detaily i velmi složitých podhledů a obkladů budov v minimálních dodacích lhůtách po celém území ČR i v zahraničí. Veškeré výrobky prodávané v ČR, mají příslušné atesty a prohlášení o shodě. Montážní skupiny mají všechna nutná školení včetně povolení pro veškeré nabízené systémy. Materiály používáme výhradně v nejvyšší kvalitě kvůli jejich vysoké garanci a pro dosažení nejlepšího možného vzhledu.

ATENA spol s r.o.
Palackého 138
765 02 Otrokovice
IČ 60725931
Tel. 577 650 119
E-mail atena@atenasro.cz
Web www.atenasro.cz

Lamely | Mřížky | Kazety | Sádrokartony

Copyright © 2011-2015 ATENA spol s r.o. Otrokovice
Tvorba www stránek Zlín
Hosting u Vsquared s.r.o.